Pretty-Little-Liars-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pretty Little Liars Rpg Forum
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» I understand that ...! Do not look for me, you do not care, I Come bye!
~~~~KFC~~~~ EmptyНед 09 Дек 2012, 12:34 pm by Хана Питърс

» Big brother
~~~~KFC~~~~ EmptyСъб 10 Ное 2012, 5:10 pm by Хана Питърс

» Прическата ви!
~~~~KFC~~~~ EmptyСъб 10 Ное 2012, 5:08 pm by Хана Питърс

» Прегръдка,шамар целувка или секс?
~~~~KFC~~~~ EmptyНед 07 Окт 2012, 10:38 am by Хана Питърс

» ЛЕВСКИ или ЦСКА
~~~~KFC~~~~ EmptyСря 19 Сеп 2012, 5:08 pm by Хана Питърс

» Песен на месец септември!!!
~~~~KFC~~~~ EmptyНед 16 Сеп 2012, 6:42 pm by Хана Питърс

»  Момче или момиче е следващия?
~~~~KFC~~~~ EmptyНед 16 Сеп 2012, 2:45 pm by Хана Питърс

» ~~paolo botticelli~~
~~~~KFC~~~~ EmptyПет 14 Сеп 2012, 9:30 am by Саша Питърс

»  Изрази настроението си с емотикона
~~~~KFC~~~~ EmptyПет 14 Сеп 2012, 9:19 am by Саша Питърс

Top posters
Хана Питърс
~~~~KFC~~~~ Vote_lcap~~~~KFC~~~~ Voting_bar~~~~KFC~~~~ Vote_rcap 
Емили Питърс
~~~~KFC~~~~ Vote_lcap~~~~KFC~~~~ Voting_bar~~~~KFC~~~~ Vote_rcap 
Tyler Lockwood
~~~~KFC~~~~ Vote_lcap~~~~KFC~~~~ Voting_bar~~~~KFC~~~~ Vote_rcap 
Саша Питърс
~~~~KFC~~~~ Vote_lcap~~~~KFC~~~~ Voting_bar~~~~KFC~~~~ Vote_rcap 
Ребека
~~~~KFC~~~~ Vote_lcap~~~~KFC~~~~ Voting_bar~~~~KFC~~~~ Vote_rcap 
Карън Луси Хейл
~~~~KFC~~~~ Vote_lcap~~~~KFC~~~~ Voting_bar~~~~KFC~~~~ Vote_rcap 
Селена Гомез
~~~~KFC~~~~ Vote_lcap~~~~KFC~~~~ Voting_bar~~~~KFC~~~~ Vote_rcap 
Caroline Forbes
~~~~KFC~~~~ Vote_lcap~~~~KFC~~~~ Voting_bar~~~~KFC~~~~ Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 16, на Пон 15 Апр 2024, 11:25 am
Екип
~~~~KFC~~~~ 5113038X
Tyler Lockwood ~~~~KFC~~~~ Tumblr_lu7j6tWcrR1qhycu9o7_250 Хана Питърс ~~~~KFC~~~~ Tumblr_m6c2xgrUng1rq7wna ~~~~KFC~~~~ 5113039Q Емили Питърс ~~~~KFC~~~~ Tumblr_m2mp83d3Yg1rp31rqo5_250

 

 ~~~~KFC~~~~

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Tyler Lockwood
Админ
Админ
Tyler Lockwood


Пол : Male
Брой мнения : 62
Join date : 24.06.2012
Age : 25
Местожителство : Sofia,Bulgaria

~~~~KFC~~~~ Empty
ПисанеЗаглавие: ~~~~KFC~~~~   ~~~~KFC~~~~ EmptyВто 26 Юни 2012, 11:14 am

~~~~KFC~~~~ KFC-Rules-In-China-Facebook-Launches-Group-Buying-Prototype-Business-Headlines
Върнете се в началото Go down
https://pretty-little-liarsr.bulgarianforum.net
Хана Питърс
Админ,Могьосница
Админ,Могьосница
Хана Питърс


Пол : Female
Брой мнения : 132
Join date : 24.06.2012
Age : 25
Местожителство : Мистик Фолс

~~~~KFC~~~~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ~~~~KFC~~~~   ~~~~KFC~~~~ EmptyСря 08 Авг 2012, 1:01 pm

Цял ден се разхождах в мола и огладнях.Реших да отива в КФС.Поръчах си и седнах на масата.Както си гледам си помислих че съм видяла Тейлър.Погледнах го по добра и наистина беше той,затова аз извиках:
-Хей,Тейлър,и му помахах.Той се огледа,видя ме и също ми помаха.Аз го извиках да дойде,Той си поръча и седна до мен.
Попитах го:
-Е,как си?Той ми каза:
-Добре съм,ами ти?Аз също му казах че съм добре.
Както си говорихме аз се замислих за нещо.Аз наистина от много отдавна не бях виждала Тейлър и затова бах много щастлива че днес се видяхме.
Докато аз си мислех някой ми изпрати СМС.Аз почудих кой и погледнах.Беше сестра ми Емили.Както Тейлър така и нея аз не бях виждала от много отдавна.
Емили искаше да се видим и аз се замислих отново и попитах Тейлър:
-Съгласен ли си Емили да дойде защо искаше да се видим?Аз не бях сигурна дали ще се съгласи и го изчаках да ми отговори.След около минута той ми отговори:
-Ами...да!!!Аз се зарадвах и затова казах на Емили да дойде при нас.
Върнете се в началото Go down
Tyler Lockwood
Админ
Админ
Tyler Lockwood


Пол : Male
Брой мнения : 62
Join date : 24.06.2012
Age : 25
Местожителство : Sofia,Bulgaria

~~~~KFC~~~~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ~~~~KFC~~~~   ~~~~KFC~~~~ EmptyЧет 09 Авг 2012, 8:43 am

Беше скучен ден. Мислех си да отида до мола, да си купя нови дрехи. Изпих си кафето и отидох до стаята да се облеча. Като се облякох взех ключовете от колата и излязох. Качих се в колата и потеглих. Паркирах колата на единственото място на паркинга. Като влязох в мола се запътих към New Yorker. Докато минавах покрай KFC-то чух някой да ме вика. Огледах се и видях, че това е Емили. Аз се усмихнах и и помахах. Тя ме извика, аз отидох, поръчах си една кола и седнах до нея. Тя ме попита как съм и аз казах, че съм добре. Попитах я как върви, но тя се беше замислила и реших да остава за после. Тя получи смс. Видя го и ме попита дали може Емили да дойде. Аз се съгласих и отпих една глъдка от колата.
Попитах:
-Как върви ваканцията?
Тя отговори:
-Ми добре ами твойта как?
Казах и, че добре за сега. Говорохме си докато не дойде Емили. Тя си поръча кола, обаче не изглеждаше, че много се забавлява. Попитах я какво и е, но тя ми каза ,че нищо и няма. Аз се зачудих и отпих от колата.
Върнете се в началото Go down
https://pretty-little-liarsr.bulgarianforum.net
Емили Питърс
Админ,Първороден
Админ,Първороден
Емили Питърс


Пол : Female
Брой мнения : 131
Join date : 27.06.2012
Age : 26
Местожителство : Мистик Фолс

~~~~KFC~~~~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ~~~~KFC~~~~   ~~~~KFC~~~~ EmptyЧет 09 Авг 2012, 9:37 am

Докато чаках Хана да ми отговори на СМС,ми беше много тъпо.Най-сетне тя ми отговори:-Хайде идвам,ще те чакам в KFC.
Когато пристигнах,паркирах на паркинга и влязох в ресторанта.
-Здравейте,как сте?-казах им докато сядах на стола.
-Ол,Кейлъб от кога не сме се виждали?Може би вече от година.
В KFC много ми харесва,но ми се ядеше нещо по различно от сандвич.Странно но ми се ходеше в някой изискан ресторант и да ям поне днес някаква друга храна от бургер.
Аз отидох до бара и си поръчах една голяма кола.Когато се върнах и седнах на масата Кейлъб ме попита:-Какво ти е?
-Нищо.-след това той взе колата ми и отпи от нея,а след това ми я даде.
Аз се усмихнах и казах:
-Хора хайде довечера да отидем на парти в дискотеката.-казах им.
Хана още е непълнолетна,но прави какви ли не глупости като мен.Аз много я обичам,но просто не съм такъв човек,имам други интереси но тя е още малка за да го разбере.
-Е какво ще кажете,искате ми да отидем?
Много ми се ходеше на парти.
Кейлъб и Хана са най-близките хора който имам.
Върнете се в началото Go down
Хана Питърс
Админ,Могьосница
Админ,Могьосница
Хана Питърс


Пол : Female
Брой мнения : 132
Join date : 24.06.2012
Age : 25
Местожителство : Мистик Фолс

~~~~KFC~~~~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ~~~~KFC~~~~   ~~~~KFC~~~~ EmptyПет 10 Авг 2012, 9:07 am

Докато си говорих с Тейлър изведнъж дойде някой ни каза ,,Здравейте". Когато се обърнах видях Емили.Аз много се зарадвах че я виждам защото не бях виждала сестра си от много отдавна.Тя седна и се заговори с Тейлър а мен сякаш дори не ме забелязваше.Не ми беше особено приятно и затова си замълчах.Аз не се разбирах добре с Емили незнайно защо.И тя продължаваше да си говори с Тейлър докато аз стоях на страна.Тя разбира се дори не се усети.
След малко тя ни попита дали искаме довечера да отидем някъде.Аз се замислих както и Тейлър.На мен не ми се ходеше и затова много мислих.Не знаех какво решение да взема и затова и казах:
-Ами,Емили аз не искам,надявам се да не ми се сърдиш но просто трябва да се прибере.Тогава Тейлър също отгово но той пък и каза, че ще ходи.Те много искаха да отида и затова аз пак се замислих.На мен много ми се ходеше но се чувствах много изморена.Все пак вчера имах рожден ден.Но какво ми пречеше да отида да се забавлявам!?!Затова аз им казах:
-Ами,всъщност като се замисля защо пък да не дойда.Е,ще дойда с вас!
Те много се зарадваха и аз също.Ние все още бяхме в КФС но аз много исках да се разхода още по магазините въпреки че сутринта се разхождах.Затова ги попитах:
-Но,става ли преди да отидем на дискотеката да се разходим по магазините?
На мен ми беше много приятно да съм с тях.Но днес ми беше лошо и затова исках да се прибера по-рано но не исках да отказвах на Тейлър и Емили затова щях да отида за малко до дискотеката и после ще си тръгна.
Върнете се в началото Go down
Tyler Lockwood
Админ
Админ
Tyler Lockwood


Пол : Male
Брой мнения : 62
Join date : 24.06.2012
Age : 25
Местожителство : Sofia,Bulgaria

~~~~KFC~~~~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ~~~~KFC~~~~   ~~~~KFC~~~~ EmptyПет 10 Авг 2012, 9:31 am

Хана не беше в настроение. Сигурно, зашото Емили не спираше да говори с мен. Исках да смена темата ама тя толкова говореше, че неможах да кажа нищо.
Емили ни попита дали искаме да отидем на дискотека. Аз не се бях забавлявал от доста време за това отговорих, че искам. На Хана не и се ходеше много и първоначално тя отказа но после, реши да дойде. Попита ни дали може първо да обиколим магазините. Аз и без това дойдох за това в мола, но се радвам, че ще е с тях. Хана предложи да отидем в New Yorker. Аз веднага се съгласих тъй като там исках да отида. Емили също се съгласи.
Изпихме си колите и тръгнахме.
Върнете се в началото Go down
https://pretty-little-liarsr.bulgarianforum.net
Емили Питърс
Админ,Първороден
Админ,Първороден
Емили Питърс


Пол : Female
Брой мнения : 131
Join date : 27.06.2012
Age : 26
Местожителство : Мистик Фолс

~~~~KFC~~~~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ~~~~KFC~~~~   ~~~~KFC~~~~ EmptyПет 10 Авг 2012, 7:01 pm

Докато те си говориха за New Yorker ми беше много тъпо,честно казано през повечето време беше така.Хана е добър човек но с нея винаги се караме.Явно не сме толкова еднакви колкото изглежда.
Хана първоначално не искаше да ходим на дискотека но после се съгласи.
-Аз ще отида да разгледам дънките,Хана искаш ли да дойдеш с мен може и ти да си харесаш нещо?
Аз изчаках при тях за да чуя отговора на Хана.
Тя понякога е малко дразнеща но през повечето време е добра,както сега.
Преди около една седмица с Хана се скарахме,и аз не и се извиних.За това и казах:-
-Хана сори за това което направих.Попринцип аз не съм човек който обича много да се извинява.Но понякога се налага.
-Към колко часа ще отидем в дискотеката,към 9-10?
Най-накрая Хана се съгласи да дойде с мен да разгледаме дънките.Там имаше толкова много хиледи дънки че много се чудих какво да избера.Попринцич Хана си падаше повече по дънковите дънки от колкото по белите,черните и другите видове.Аз за разлика от нея харесвам всички видове,само да не са розови.След като си купим дънки мисля да си купя и ново яке.
Хана си хареса едни много сладки дънки който бяха супер яки.За разлика от нея аз се бавя по половин час и повече за да си избера само едни дънки.След дълго време търсене си избрах едни бели скъсани дънки.
В този магазин има повече женски дрехи от колкото мъжки,за това не знам колко ще може да си избере Тейлър.

(Дрехите който си купих)
~~~~KFC~~~~ 417487_305341029564347_340277572_n
Върнете се в началото Go down
Хана Питърс
Админ,Могьосница
Админ,Могьосница
Хана Питърс


Пол : Female
Брой мнения : 132
Join date : 24.06.2012
Age : 25
Местожителство : Мистик Фолс

~~~~KFC~~~~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ~~~~KFC~~~~   ~~~~KFC~~~~ EmptyПет 17 Авг 2012, 11:35 am

Денят ми започна много хубаво но се промени след като Емили дойде.Аз не и обръщах много внимание и през цалото време си говорих само с Тейлър.Емили се включваше в разговора но тогава спирах да говоря.През повечето време докато двамата си говореха аз бях много замислена.В накои случай не се разбирах с Емили.Тя по някогага беше много досадна и се дъежеше много гадно но аз не казвах нищо никога.Аз наистина не се разбирах много добре с Емили.Даже изобщо не се разбирахме.Ние дори не бяхме сестри.На мен не ми харесваше как се държи с мен и не ми беше приятно.И за да не ми е лошо настроението прървото което направих беше да кажа на Тейлър:
-Много съжелявам но ще трябва да си тръгна!И след това се обърнах към Емили но не и казах нищо.Тя ме попита дали искам да разгледаме дънките но аз просто си взех чантата и си тръгнах без да и кажа нищо.След това се разходих по магазините но просто реших да си тръгна.Може би не направих добре,че си тръгнах но не можех да стоя повече там.Наистина може би на Тейлър не му стана приятно но пък той се разбираше много добре с Емили а аз не.Те бяха много добри приятели така,че може бо дори щеше да му стане по добре,че си тръгнах.Преди да се прибера мислих да отида до един магазин и после да хвана такси.
Тогава седнах на една пейка пред мола и се замислих.Мислех си за много неща и не знаех какво да права.Постоях малко на пейката и видях едно такси качих се и след малко бях пред нас.Бях малко тъжна като се прибрах.Разходих си кучето и си легнах.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





~~~~KFC~~~~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ~~~~KFC~~~~   ~~~~KFC~~~~ Empty

Върнете се в началото Go down
 
~~~~KFC~~~~
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Pretty-Little-Liars-RPG :: Rosewood :: Ресторанти-
Идете на: